«Життя   дитини   повноцінне   тільки   тоді,

Коли вона   живе у світі  казок, музики,

фантазій, творчості, у зв’язку із природою.

Без  цього   вона  -  засушена квітка.»

В. Сухомлинський

«1  червня – День    захисту   дітей»,  під  такою   назвою в  будинку   культури   с. Костянтинівка   31  травня   2016   року    було проведено свято  дитинства.

До  програми   свята   включено  такі   заходи:    бесіда   - історичний  екскурс « Світ  відзначає  Міжнародний   день   захисту   дітей»,  виставка   дитячого  малюнка   «Світ  очима    дітей »,  книжкова  виставка -  викладка «Нові   книги – нові   друзі»,   конкурс   малюнка   на асфальті « Я  малюю  радість»,  конкурси:  «Я  вмію  співати»,  «Приколи  дитячої моди»,   «Розмаїття    літніх    барв», спортивні    естафети    та  змагання, цікаві  ігри із різнокольоровим   парашутом.

Свято організовано   директором СБК, сільським та шкільним   бібліотекарями,  фахівцем із соціальної  роботи.  За підтримки   сільського голови  Мацюка О.А.   дітям    було вручено   призи, солодкі подарунки.   Грамотою  та цінним  подарунком    за  зайняте  І  місце  у районному  етапі  загальнонаціонального  конкурсу  дитячих  творчих  робіт  « Мрії  про Україну:  дитячий погляд»   з нагоди  25 – річчя  Незалежності  України,    нагороджено   учасницю  конкурсу  Захожу Анастасію, ученицю  9-го  класу Костянтинівської  ЗОШ. Також, подяками  та цінними   подарунками   були нагороджені всі  учасники  конкурсу.

Ми, дорослі, віримо, що насправді захистимо від усяких  бід  дитинство.   Адже, діти – це майбутнє, і обов’язок дорослих в усьому світі – надавати дітям усе найкраще, захищати їх від усього жорстокого та злого. Саме від того, якими стануть діти, залежить майбутнє світу, кожної країни, кожного з нас. Цінуймо  мир! Поважаймо  і  любімо  одне   одного!