У приміщенні сільського будинку культури 03 березня жителі Костянтинівської територіальної громади зібрались на загальні збори, аби почути відповіді на питання, які їх хвилюють. Сільський голова Олег Мацюк прозвітував перед своїми односельцями про те, що йому вдалося зробити з часу обрання на посаді сільського голови та поділився планами на майбутнє. На порядок денний виносилися питання:

-         Про звіт сільського голови за 2016 рік.

-         Звіт дільничого інспектора щодо дотримання правопорядку на території Костянтинівськоїсільської ради.

-         Можливості отримання безоплатної правової допомоги

-         Проведення   водогону  у  селі

У обговорені найважливіших питань життєдіяльності населених пунктів брали участь мешканці громади, в яких накопичилося чимало невирішених проблем і питань. На загальних зборах жителі проявили активність, зацікавленість, небайдужість до вирішення проблем. Жителі громади порушили ряд різноманітних питань, що турбують сьогодні громаду, а саме:

-         Про відновлення роботи дитячого садка;

-         Про будівництво водогону в селі;

-         Про об’єднання територіальних громад, та чимало інших питань.

Сільський голова Мацюк О.А. дав відповідь на численні запитання, які цікавили присутніх на сході села, розкрив пріоритетні напрямки роботи виконавчої влади на найближчу перспективу, а також завірив, що ті проблемні питання, які були озвучені, будуть вирішуватися спільними зусиллями виконавчого комітету сільської ради, громади села та підприємств, що знаходяться на нашійтериторії.

Повернутись